• best prices

Dřevoobrábění

Nabízíme profesionální dřevoobráběcí stroje a pily na dřevo osvědčených značek Einhell, Güde nebo Zipper i zařízení na zpracování dřeva a dřevoobrábění určené pro kutilské dílny nebo domácnosti. Potřebujete nachystat dřevo na zimu nebo na jaře zlikvidovat tlusté větve či pokácené stromy? Vyberte si kotoučové a pokosové pily na dřevo, pily hoblovky, soustruhy, frézy nebo odsavače pilin.

Zařiďte si dílnu i v oddělení > svařovací technika | zahradní technika | elektrocentrály | elektro nářadí

Filtrovat dle

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | | 6»

Cirkulárky

Kotoučové pily, nejčastěji známé jako tzv. cirkulárky, prodáváme v mobilním provedení, kdy pilu snadno přesunujete po svém pozemku nebo výrobě, i v provedení stacionárním. Profi pily (kolébkové, formátovací cirkulárky) z naší nabídky jsou nedílnou součástí zpracování dřeva v řemeslných a kutilských dílnách nebo na chatě či chalupě.

Hoblovky

Kombinace hoblovky a protahovačky je hoblovka s protahem: tahle pila vám umožní komplexní zpracování plochých a hranolových profilů z masivu. Prostě, kde potřebujete srovnávat dřevo na prkna a trámky, tam se vám hoblovka / protahovačka bude hodit.

Kapovací/pokosové pily

Přesný ořez v jiném než pravém uhlu vám umožní pokosové a kapovací pily. Nejen při zpracování dřeva, ale i měkkých plastů snadno docílíte přesných a čistých úhlových řezů. Spolehlivé pokosové/kapovací pily přitom u nás seženete už za částku kolem 2 000 Kč.

Pásové

Pro ambiciózní kutily, o profi dílnách nemluvě, je nezbytnou součástí výbav pásová pila. Umožňuje přesné a ostré řezy včetně pokosu. Díky „nekonečnému“ úzkému řezacímu pásu má tato pila malou spotřebu materiálu – nízkou produkci pilin – a velmi kvalitní řez. Pily jsou často vhodné nejen na dřevo a plasty, ale i kov.

Řetězové

V lese, kdy kácíte soušky na otop, na zahradě při likvidaci seschlých stromů i starých větví – všude se vám budou hodit klasické motorové řetězové pily ve všech provedeních: elektrické a aku nebo motorové benzínové. Naše pily se snadno startují, dobře vám padnou do ruky, takže umožní bezpečnou a dlouhodobou práci.

Soustruhy a frézy

Obrábění dřeva včetně kopírování jednoho druhu výrobku podle daného vzoru je nemyslitelné bez výkonné frézy nebo jiného obráběcího stroje na dřevo. Obrábět a soustružit dřevo nebo plast přitom pomocí soustruhu či frézy obrábět po povrchu nebo vnitřku dřevěného špalíčku.

Sháníte stolní pilu na kov (pásovou nebo kotoučovou) nebo řetězovou motorovou pilu? Podívejte se do příslušných oddělení.

Jaké dřevoobráběcí stroj máte na výběr?

Pokud vás zajímá dřevoobrábění, jaké máte možnosti? Podle toho, co hodláte se dřevem dělat, u nás koupíte pokosové pily, cirkulárky (kotoučové pily), hoblovky, pásové pily a jiné pily na dřevo, soustruhy na dřevo, frézky / frézy a jiné dřevoobráběcí stroje.

Soustruhy na dřevo a frézky

Jsou si hodně podobné. Ale zatímco u soustruhu koná hlavní pohyb vřeten s upevněným obrobkem, u frézy je to opačně. Soustruh otáčí obrobkem a k němu pomalu přibližuje nůž, který odebírá materiál. Frézka pracuje obráceně: tam je obrobek naopak pevně upevněný a z něj frézou – tedy nástroje – materiál postupně podle potřeb ukrajujeme.

Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu info@svartop.cz.