Pokosové pily

  Pokosová pila vám umožní snadno udělat přesné a čisté úhlové řezy při přesném zkracování dřevěného materiálu. Vybírejte pokosové pily na dřevo už od cca 2 000 Kč nebo profi dřevoobráběcí nástroje od prověřených značek Sharks, Holzmann, Einhell, Holzstar, Güde.

  ↦ Podívejte se také na: hoblovky | kotoučové pily | soustruhy a frézy

  Nejprodávanější

  Dnes Doporučujeme

  Filtrovat dle

  1 | 2»

  Pokosová pila umí úhlové řezy

  Pro přesné zkracování dřevěných dílů je vhodným řešením pokosová pila, která umožní bezproblémové a čisté řezy. Pokosová pila na dřevo dokáže pomocí otočné a naklápěcí hlavy snadno a precizně provést šikmé řezy ve dvou směrech.

  pokosová pila

  Tipy pokosových pil

  Jinými slovy, ať už je pokosová pila ruční nebo na elektřinu, použijete ji ke zhotovení úhlových řezů v nejrůznějších stavebních materiálech. Výhodou pokosových pil je i jejich univerzálnost: menší modely koupíte už do 2 000 Kč (třeba pokosová pila GKS 190 za cca 1 670 Kč). Snadno je dáte do kufru auta a odvezete na chatu nebo chalupu.

  Pokosová pila – video: TH-MS 2513 L Einhell

   

  Pokosové pily zvládnou mnoho materiálů

  Přířezy prken, zkracování a řezání dřevěných špalků a hranolků, úpravy laminátových dílů a lišt při pokládce plovoucí podlahy, Pokosové pily zvládnou lamina, parkety, plasty a s vhodným řezacím kotoučem i s hliníkem.

  Pokosové pily můžeme rozdělit na dvě základní řady: pokosová pila Einhell Redline a pokosové pily ředy Blueline. Jedná se o pokosové pily ruční, kombinované stolní a pokosové pily s laserem, se zákluzem a pokosové pily kapovací.

  S úklidem pomohou odsavače pilin

  Neztrácejte čas a nechte za sebe pracovat výkonné stroje. Všichni víme, že dílna a práce v ní rovná se spousta prachu nebo dřevěných pilin. Kdybyste neuklízeli, tak se za týden pomalu nedostanete ke strojům. S úklidem vám pomůžou výkonné odsavače pilin s objemnými vaky na prach a piliny.

  Co je pokosová pila s pojezdem (s potahem)?

  Potřebujete pokosová pila s potahem nebo vám vystačí obyčejná bez něj? Podle způsobu užití můžeme pokosové pily snadno rozdělit na dva základní druhy: s pojezdem (nebo také  potahem) a pily pevné. Jak se od sebe liší? Rozdělíte je podle šířky přeříznutého materiálu. Velká pila s pojezdem zvládne (skoro) vše, menší pila ale  jenom něco. Proto si rozhodněte, co potřebujete řezat. A podle toho si pilu vyberte. Pokosová pila s pojezdem se hodí, zejména když řežete materiály různých šířek. Díky potahu (pojezdu) si pak můžete přesně nastavit požadovanou šířku a řez snadno provést. 

  Pokosová pila Einhell

  Červená řada pokosových pil (Redline) se vyznačuje vyšší úrovní know-how a spojuje mimořádný ergonomický desing s praktickou funkčností, prvotřídním řemeslnictvem a vylepšeným výkonem pro nejnáročnější požadavky, která musí pokosová pila splňovat, aby uspokojila náročnější zákazníky.

  Kapovací a pokosová pila

  Kromě pokosových pil nabízíme i kombinace. Nejčastěji je vyhledávaná kapovací a pokosová pila značky Güde.

  Tip: Jak vybrat pilu?

   

  Nejprodávanější pokosové pily ikona

  Nejprodávanější pokosové pily

  Na trhu najdete pokosové pily mnoha značek, rozličného výkonu i pocházejících od výrobců z mnoha zemí. A samozřejmě také vlastností, hmotnosti. Někdo samozřejmě vybírá i podle ceny. Jak vypadá výsledný žebříček podle toho, jak se pily prodávají? >>>

   

  Jak vybrat pokosovou pilu ikona

  Jak vybrat pokosovou pilu

  Každý, kdo pracuje ca chalupě nebo opravuje dům, ví, že je docela často třeba něco přiříznout. A zkuste to ruční pilou… Bude to spousta práce. Navíc přesnost řezu bude… řekněme, že ne taková, jakou jste čekali. Výsledek bude prosté tak trochu trápení. >>>

   

  Tipy na nej(oblíbenější) výrobky ikona

  Tipy na nej(oblíbenější) pily

  Nevíte, kterou pilu vybrat? Tentokrát jsme nenechali výběr jen na vás, ale doporučíme vám hned 5 pokosových pil. V článku najdete dražší výrobek, nejprodávanější, tip na pilu s pojezdem i lehounkou pilu, kterou snadno hodíte do auta. >>>

  Rychlý kontakt

  Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
  Odeslaný text bude doručen na adresu info@svartop.cz.