• best prices

Kapovací a pokosové pily

Pokosová nebo kapovací pila vám umožní snadno udělat přesné a čisté úhlové řezy při přesném zkracování dřevěného materiálu. Vybírejte pokosové pily na dřevo už od cca 2 000 Kč nebo profi dřevoobráběcí nástroje od prověřených značek Sharks, Holzmann, Einhell, Holzstar, Güde.

Zabruste také do oddělení » cirkulárkyhoblovky | pokosové pily | odsavače | pily pásové | soustruhy a frézy

Nejprodávanější

Dnes Doporučujeme

Filtrovat dle
Zboží označené jako
Cenové rozpětí:

1 | 2»

Na úhlové řezy

Pro přesné zkracování dřevěných dílů je vhodným řešením pokosová pila, která umožní bezproblémové a čisté řezy. Pokosová či kapovací pila na dřevo dokáže pomocí otočné a naklápěcí hlavy snadno a precizně provést šikmé řezy ve dvou směrech.

pokosová pila

Tipy pokosových pil

Jinými slovy, ať už je pokosová pila ruční nebo na elektřinu, použijete ji ke zhotovení úhlových řezů v nejrůznějších stavebních materiálech. Výhodou pokosových pil je i jejich univerzálnost: menší modely koupíte už do 2 000 Kč (třeba pokosová pila GKS 190 za cca 1 670 Kč). Snadno je dáte do kufru auta a odvezete na chatu nebo chalupu.

Na kov, železo, dřevo

Přířezy prken, zkracování a řezání dřevěných špalků a hranolků, úpravy laminátových dílů a lišt při pokládce plovoucí podlahy, Pokosové pily zvládnou lamina, parkety, plasty a s vhodným řezacím kotoučem i s hliníkem.

Pokosové pily můžeme rozdělit na dvě základní řady: pokosová pila Einhell Redline a pokosové pily ředy Blueline. Jedná se o pokosové pily ruční, kombinované stolní a pokosové pily s laserem, se zákluzem a pokosové pily kapovací.

S úklidem pomohou odsavače pilin

Neztrácejte čas a nechte za sebe pracovat výkonné stroje. Všichni víme, že dílna a práce v ní rovná se spousta prachu nebo dřevěných pilin. Kdybyste neuklízeli, tak se za týden pomalu nedostanete ke strojům. S úklidem vám pomůžou výkonné odsavače pilin s objemnými vaky na prach a piliny.

S pojezdem / s potahem

Potřebujete pokosová pila s potahem nebo vám vystačí obyčejná bez něj? Podle způsobu užití můžeme pokosové pily snadno rozdělit na dva základní druhy: s pojezdem (nebo také  potahem) a pily pevné. Jak se od sebe liší? Rozdělíte je podle šířky přeříznutého materiálu. Velká pila s pojezdem zvládne (skoro) vše, menší pila ale  jenom něco. Proto si rozhodněte, co potřebujete řezat. A podle toho si pilu vyberte. Pokosová pila s pojezdem se hodí, zejména když řežete materiály různých šířek. Díky potahu (pojezdu) si pak můžete přesně nastavit požadovanou šířku a řez snadno provést. 

Kapovací nebo pokosová?

Pokosová pilou řeže pod úhlem, kapovací pokosová pila to dokonce zvládne ve dvou rovinách.

Kromě pokosových pil nabízíme i kombinace. Nejčastěji je vyhledávaná kapovací a pokosová pila značky Güde.

Pokosová pila Einhell

Červená řada pokosových pil (Redline) se vyznačuje vyšší úrovní know-how a spojuje mimořádný ergonomický desing s praktickou funkčností, prvotřídním řemeslnictvem a vylepšeným výkonem pro nejnáročnější požadavky, která musí pokosová pila splňovat, aby uspokojila náročnější zákazníky.

Pokosová pila – video: Einhell TH-SM 2131

Nejprodávanější pokosové pily ikona

Nejprodávanější pokosové pily

Na trhu najdete pokosové pily mnoha značek, rozličného výkonu i pocházejících od výrobců z mnoha zemí. A samozřejmě také vlastností, hmotnosti. Někdo samozřejmě vybírá i podle ceny. Jak vypadá výsledný žebříček podle toho, jak se pily prodávají? >>>

 

Jak vybrat pokosovou pilu ikona

Jak vybrat pokosovou pilu

Každý, kdo pracuje ca chalupě nebo opravuje dům, ví, že je docela často třeba něco přiříznout. A zkuste to ruční pilou… Bude to spousta práce. Navíc přesnost řezu bude… řekněme, že ne taková, jakou jste čekali. Výsledek bude prosté tak trochu trápení. >>>

 

Tipy na nej(oblíbenější) výrobky ikona

Tipy na nej(oblíbenější) pily

Nevíte, kterou pilu vybrat? Tentokrát jsme nenechali výběr jen na vás, ale doporučíme vám hned 5 pokosových pil. V článku najdete dražší výrobek, nejprodávanější, tip na pilu s pojezdem i lehounkou pilu, kterou snadno hodíte do auta. >>>

Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu info@svartop.cz.