• best prices

Svářecí invertory - MMA/TIG

Svářecí invertory jsou miniaturní svářečky, které zastanou práci na stavbách, montážích a výrobních halách a také v domácím použití v dílnách kutilů. Svářecí invertory jsou zdrojem stejnosměrného svářecího proudu na bázi spínaného zdroje. Díky své nízké ceně a vysokému výkonu jsou invertory velmi oblíbené. Nezapomeňte na chrániče zraku – kukly

Zařiďte si dílnu i v oddělení » invertory MMA/TIG | MIG/MAG, MMA, TIG | TIG HFMMA/TIG-AC/DC

Nejprodávanější

Dnes Doporučujeme

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | | 12»

Omicron gama

Velmi oblíbeným malým a přenosným svářecím invertorem je žlutý typ od českého výrobce Omicron. Od něj nabízíme řadu gama a gamastar v různých provedeních o různých výkonech. V naší nabídce také naleznete možnost zakoupit celé komplety, tedy invertor zároveň se svářecími dráty, kuklou a dalším. Více strojů najdete na stránce svářecí technika.

KITin 165 

Svářecí stroje KITin 165 mají vynikající svařovací vlastnosti, nízkou hmotnost a malé rozměry. Invertory jsou spolehlivé a jejich vybavení je vhodné především k profesionálnímu využití. Svářečka invertor má funkce HOT-START, ARC-FORCE a ANTI STICK. KITin u nás seženete ve více setech.

+ DÁREK  + KABELY SK 16/3M + KABELY + BRUSKA + KUKLA

KITin 170 TIG LA

Na invertor KITin 170 TIG LA poskytujeme záruku 3 roky. Tyto invertorové svářečky jsou profesionální invertorové svařovací stroje 3. generace. Využívají IGBT technologie s rychlou mikroprocesorovou regulací – tzv. FAST CONTROL. Svářecí stroje KITin 170 TIG LA se vyznačují vysokými zatěžovateli (125 A na 100%), špičkovým výkonem, nízkou spotřebou el. Energie a také vynikajícími svařovacími vlastnostmi. Invertory KITin 170 TIG LA jsou lehké, malých rozměrů a hlavně spolehlivé. Nabízíme je ve více setech. 

+ KABELY + KUKLA + KUKLA + DÁREK + KABELY

KITin 150

Svářecí invertory KITin 150 patří mezi další invertorové svařovací stroje třetí generace. Svářečky jsou konstruovány s využitím IGBT technologie s rychlou regulací - FAST CONTROL. Tyto svářecí stroje patří vůbec k nejoblíbenějším: vyznačují se vysokým výkonem, nízkou spotřebou elektrické energie a vynikajícími svařovacími vlastnostmi. Zároveň jsou lehké, malých rozměrů a hlavně jsou svářeči hodnoceny spolehlivé – ve výrobě, na montážích, kovovýrobě a při rutinní údržbě.

Koupíte je u nás ve více cenově zvýhodněných setech.

+ DÁREK + KABELY + KUKLA + KABELY + KUKLA

Invertor – co to znamená? 

Pojem invertory pochází z anglického slova inverter, což v překladu znamená měnič případně střídač. Jak je tedy zřejmé, za invertory jsou považovány zdroje stejnosměrného svářecího proudu, jež pracují na na bázi měniče (spínaného zdroje). Máte-li nějakou otázku na invertory, neváhejte kontaktovat naše specialisty.

Svářecí invertory v praxi

Mezi hlavní výhody svářecích invertorů patří malé rozměry a nízká hmotnost, vysoká účinnost a nízká energetická  náročnost, možnost využití různých metod svařování - víceúčelovost a možnost nových technik digitalizace - propojení s počítači. Svářečka invertor tak bez problémů nahradí i větší svářecí stroje. Svářecí invertor je kvalitní alternativa ke svařovacímu transformátoru.

Svářecí invertor gama

Svářecí invertor gama je produktem českého výrobce invertorů Omicron. Tyto stroje spadají do klasické žluté řady svářecích invertorů tohoto výrobce.

Hledáte-li svářečky TIG, nezapomeňte se podívat i do dalších kategorií našeho e-shopu, kde naleznete odlišné metody svařování. Podívejte se i na další svářecí invertory akce a slevy, které našim zákazníkům nabízíme v příbuzných sekcích.

Invertorová svářečka

Vítáme uživatele, kteří zadali překlep svářecí inventor. Z našich dalších produktů doporučujeme navštívit kategorii svářečka.

Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu info@svartop.cz.