Svářecí invertory - MMA/TIG

  Nejprodávanější

  Dnes Doporučujeme

  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | | 12»

  Svářecí invertory

  Svářecí invertory jsou miniaturní svářečky, které zastanou práci na stavbách, montážích a výrobních halách a také v domácím použití v dílnách kutilů. Svářecí invertory jsou zdrojem stejnosměrného svářecího proudu na bázi spínaného zdroje. Díky své nízké ceně a vysokému výkonu jsou invertory velmi oblíbené.

  Svářecí invertory v praxi

  Mezi hlavní výhody svářecích invertorů patří malé rozměry a nízká hmotnost, vysoká účinnost a nízká energetická  náročnost, možnost využití různých metod svařování - víceúčelovost a možnost nových technik digitalizace - propojení s počítači. Svářecí invertory tak bez problémů nahradí i větší svářecí stroje. Svářecí invertor je kvalitní alternativa ke svařovacímu transformátoru.

  Svářecí invertor gama

  Svářecí invertor gama je produktem českého výrobce invertorů Omicron. Tyto stroje spadají do klasické žluté řady svářecích invertorů tohoto výrobce.

  Invertor - co znamená?

  Pojem invertory pochází z anglického slova inverter, což v překladu znamená měnič případně střídač. Jak je tedy zřejmé, za invertory jsou považovány zdroje stejnosměrného svářecího proudu, jež pracují na na bázi měniče (spínaného zdroje). Máte-li nějakou otázku na invertory, neváhejte kontaktovat naše specialisty.

  Hledáte-li svářečky TIG, nezapomeňte se podívat i do dalších kategorií našeho e-shopu, kde naleznete odlišné metody svařování. Podívejte se i na další svářecí invertory akce a slevy, které našim zákazníkům nabízíme v příbuzných sekcích.

  Omicron - omicron gama

  Velmi oblíbeným malým a přenosným svářecím invertorem je žlutý typ od českého výrobce Omicron. Od něj nabízíme řadu gama a gamastar v různých provedeních o různých výkonech. V naší nabídce také naleznete možnost zakoupit celé komplety, tedy invertor zároveň se svářecími dráty, kuklou a dalším. Více strojů najdete na stránce svářecí technika.

  Invertorová svářečka

  Vítáme uživatele, kteří zadali překlep svářecí inventor. Z našich dalších produktů doporučujeme navštívit kategorii svářečka.

  Rychlý kontakt

  Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
  Odeslaný text bude doručen na adresu info@svartop.cz.