• best prices

NÁŠ TIP AKCE Dárek zdarma Sleva

MAGNUM

THF TIG 354 AC/DC Pulse + TIG hořák + kabely

 • THF TIG 354 AC/DC Pulse + TIG hořák + kabely
 • Cena: 34190 vč. DPH
 • Běžná cena: 36990 vč. DPH
 • Ušetříte: 3388 vč. DPH (8 %)
 • DPH: 21%
 • Katalog. číslo: THF354PAC
 • Hmotnost položky: 29 kg
 • Dostupnost: běžně skladem
 • Záruka: 24 měsíců
 • Nákup na splátky:
Počet: ks

Svářecí invertor Magnum TIG THF 354 AC DC Digital Puls

Magnum TIG THF 354 AC DC Digital Puls je invertorové svářecí zařízení určené pro profesionály. Robustní konstrukce nabízí funkce nezbytné pro vysoce kvalitní svařování všech slitin hliníku a dalších svařitelných materiálů. Model THF 354 má paměť nastavení, dálkového ovládání a pulzu s frekvencí v rozsahu 0,5 až 999 Hz. Svářecí zdroj byl vyroben na základě nejnovějších technologických řešení. Spolehlivé tranzistory IGBT zvyšující účinnost zdroje energie a výrazně snižující jeho hmotnost a rozměry. Pro metodu TIG je jmenovitý svařovací proud 350 A při 60% pracovním cyklu.
KOMPLETNÍ SADA ZAHRNUJE:
Svářecí zdroj THF 354 AC / DC Digital Puls
Svařovací hořák TIG SR18 - 4 m (možná je i záměna za jiný hořák s doplatkem)
MMA pracovní kabel zemnící - 3m
Svářecí kleště pro elektrody - 3 m
Hadice pro připojení plynu
Uživatelská příručka v českém jazyce
POZNÁMKA: TENTO MODEL JE K DISPOZICI V NĚKOLIK PROPAGAČNÍCH SADÁCH PRO JEDNOTLIVÉ SETY NÁS KONTAKTUJTE >> DOSTUPNÉ SADY <<

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ FUNKCE OVLÁDACÍHO PANELU:
2T / 4T - tlačítko pro výběr provozního režimu zdroje v rozsahu 2 nebo 4 taktů.
PULSE - tlačítko pro zapnutí a vypnutí pulzu sváření metodou TIG.
TIG MMA - tlačítko pro výběr metody svařování MMA, TIG Lift nebo TIG HF.
MEMORY - displej pro výběr paměťového kanálu v rozsahu 1-20. Zařízení má také paměť posledních nastavení.
AC DC - tlačítko pro výběr typu svařovacího proudu, AC pro střídavý proud a DC pro stejnosměrný proud.
VLNA AC - tlačítko pro výběr vlny. Můžete si vybrat mezi klasickou sinusovou vlnou, čtvercovou vlnou, která se nejčastěji používá k výrobě více tepla ve svařovací zóně, lichoběžníkovou vlnou vytvářející měkčí oblouk s kapalnou lázní a trojúhelníkovou vlnou preferovanou pro tenké materiály.
Stupnice TIG LADDER - rozsvícená kontrolka indikuje, že daný parametr lze upravit; Regulace doby průtoku PLYNU, startovací proud I-START, svařovací proud, ZÁKLADNÍ PROUD nižší hodnota proudu pro funkci PULSE, konečný proud I-END, plnění kráteru, RISE a DESCENT, tj. Regulace nárůstu a poklesu proudu, puls -FREKVENČNÍ frekvence změn mezi základním proudem a svařovacím proudem, AC FREKVENCE AC frekvence pro svařování hliníku, poměr AC BALANCE trvání pozitivní fáze k negativní fáze.
DISPLEJE - KANÁL paměťi kanálu, REMOTE LED indikující režim dálkového ovládání, O.C LED indikující poruchu nebo nesprávně nastavené parametry, O.T LED indikuje přehřátí zařízení
NEJDŮLEŽITĚJŠÍ VÝHODY DIGITÁLNÍHO ZAŘÍZENÍ MAGNUM THF 354 AC DC
TIG AC - svařování střídavým proudem se čtvercovými vlnami se používá ke svařování prvků vyrobených z hliníku a jeho slitin. Pozitivní půlvlna umožňuje proraření povrchové vrstvy oxidů, zatímco záporná půlvlna je provázená poklesem teploty na elektrodě a přenosem tepla na svařovaný prvek, podporuje hlubší průnik do materiálu. Nastavením vyvážení vlny lze jemně doladit poměr mezi čisticím a pronikavým působením elektrického oblouku.
Svářecí zařízení používá moderní tranzistory IGBT řešení, které zajišťuje minimální elektromagnetické rušení, nízké ztráty energie v základních systémech, což umožňuje zvýšit účinnost a spolehlivost svařovacího zdroje.
4 RŮZNÉ VLNOVÉ TVARY - pro ještě lepší parametry svařování a pro konkrétní materiál nabízí svářečka výběr vhodného tvaru, obdélníkového, lichoběžníkového, trojúhelníkového nebo sinusového průběhu. Nejběžnější obdélníková vlna, která generuje více tepla ve svarové zóně. Tento průběh střídavého proudu umožňuje svařovat hliník s hořčíkem, lichoběžníková vlna poskytující měkčí oblouk s kapalnou lázní, trojúhelníková vlna preferovaná pro tenké materiály a sinusová křivka doporučená pro svařování čistého hliníku 99,999%
2T / 4T - při dvoutaktu, po stisknutí tlačítka start, nastane proces svařování, po uvolnění tlačítka se proces svařování zastaví - se čtyřtaktem, po prvním stisknutí a uvolnění tlačítka, nastane proces svařování, se čtyřtaktem je práce pohodlnější řešení pro delší svary.
PULS - Pulzní svařování umožňuje nejen lepší kvalitu svaru, ale umožňuje také svařování v různých polohách a svařování velmi tenkých prvků. Snížení lineární energie oblouku, a tím snížení přehřátí nebo vyhoření svařovaných materiálů.
Funkce ARC FORCE umožňuje upravit dynamiku svařovacího oblouku. Snížení hodnoty funkce má za následek měkký oblouk s menší hloubkou průniku, zatímco zvýšení hodnoty funkce vede k hlubšímu průniku a možnosti svařování krátkým obloukem. Pokud je pro funkci ARC FORCE nastavena nejvyšší hodnota, je možné „zatlačit elektrodu do svařovací lázně roztaveného kovu případně materiál propálit.
Funkce HOT START - jedná se o dočasné navýšení svařovacího proudu, aby se usnadnilo zapálení elektrického oblouku a předehřev svařovaného materiálu.
PARAMETRY
NAPÁJENÍ 3x400V 50Hz
DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ ANO
PULS ANO
REŽIM 2 TAKT/4 TAKT ANO
DIGITÁLNÍ PANEL ANO
PROGRAMOVATELNÁ PAMĚŤ ANO
FUN STOP NE
PROUDOVÉ ZABEZPEČENÍ 25A
NAPĚTÍ VOLNÉHO BĚHU 67V
PAMĚTI PROGRAMŮ ANO
ROZSAH REGULACE ARC FORCE [%] ANO
ROZSAH REGULACE HOT START [%] ANO
ROZSAH REGULACE HOT START [A] ANO
ROZSAH REGULACE ARC FORCE [A] ANO
JMENOVITÝ SVAŘOVACÍ PROUD 350A
PRACOVNÍ CYKLUS - ZATÍŽENÍ 60%
PROUDOVÉ ZABEZPEČENÍ 25A
FREKVENCE PULSU 0,5 - 999 Hz
PROUDOVÁ FREKVENCE AC 1 - 250 Hz
TVARZ VLN AC 4 vlnové tvary
HMOTNOST 29 Kg

Nový dotaz prodejci:

 • Povinné údaje jsou označeny tučným písmem.
 • Provozovatel je oprávněn nezveřejnit příspěvky, které jsou v rozporu se zákonem nebo jinak nevhodné.

Hodnocení produktu:
NAN%


0 hodnocení
Zobrazujeme pouze hodnocení s vyplněným textem.

Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu info@svartop.cz.