Štípače na dřevo

  Nejprodávanější

  Filtrovat dle
  Zboží označené jako
  Cenové rozpětí:

  1

  Štípačka na dřevo: šetřete se na jinou práci

  Podzim je doba, kdy si všichni, kdo mají rodinné domy, chalupy a chyty, kde se topí dřevem, potřebují nachystat zásoby na studené dny. Dřív to znamenalo náročnou práci se sekerou, dnes vám práci ušetří tzv. štípačky na dřevo. Štípače na dřevo ocení také všichni, kdo připravují na prodej topné dříví.

  Video: práce se štípačkou je snadná

   

  Jak štípačka na dřevo funguje? Tato zahradní technika pracuje na principu tlakové síly. Motor působí na klín, který pak dřevěné poleno trhá. Jak vidíte, proti ohánění se sekyrou je obsluha štípačky na dřevo jednoduchá, bezpečná, tichá a fyzicky nenáročná.

  Štípačka dřeva: tipy na výběr

  Štípačky s elektrickým pohonem budou tišší a ekologičtější (ocení je všichni, komu nevoní benzínové spaliny). Lehčí motor (a kola) usnadní manipulaci. Co se týká hmotnosti: obecně lehčí bývají horizontální štípačky. Vertikální štípačka na dřevo bude zase výkonnější. S ní si můžete troufnout i na větší špalky.

  Benzínový motor umožní štípačce vyšší výkon při zpracování větších špalků většího průměru. Benzíňák je také nezávislý na přívodu elektrického proudu.

  Závěrem tedy zobecníme: horizontální štípačky dřeva uplatníte spíše na chalupě. Proti tomu tam, kde je potřeba zpracování dřeva enormní, se více využije vertikální štípačka dřeva.

  Výhody štípačky dříví

  Vysoká rychlost a tlak pístu zajistí skutečně vysokou produktivitu práce. Pracovní stůl u štípačky si můžete nastavit do tří poloh. Robustní konstrukce je odolná proti deformacím i při opravdu velké zatížení a zaručí dlouhou životnost stroje a bezporuchový provoz. Pamatujte na své zdraví: samozřejmostí je bezpečnostní obouruční ovládání. Velká kola zajistí snadný transport. Cena nejlevnější štípačky na dřevo začíná už na 4 840 Kč s DPH

  Rychlý kontakt

  Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
  Odeslaný text bude doručen na adresu info@svartop.cz.