• best prices

Benzínové elektrocentrály a generátory

Nabízíme benzínové agregáty a elektrocentrály, které vám zajistí dostatečný přívod elektrické energie v kempu, na lodi nebo na chalupě, kde není proud přiveden. Generátory elektřiny vás také zachrání při nečekaném výpadku elektrického proudu. Díky nízké hmotnosti benzínový agregát snadno dopravíte do části pozemku, kde večer grilujete nebo pořádáte zahradní party.

Zajistěte si proud pomocí elektrocentrály » benzínové | dieselové | na plyn | invertorové

Nejprodávanější

Dnes Doporučujeme

Filtrovat dle
Zboží označené jako
Cenové rozpětí:

1 | 2»

Benzínová elektrocentrála jako užitečný pomocník

Jistě to znáte, jste v kempu, na chatě a potřebujete elektrickou energii. Ta je v nedohlednu. Problém řeší elektrocentrály, které slouží jako malé generátory elektrické energie. Používají se na stavbách, chalupách či festivalech. Elektrocentrála také slouží jako dobrý zdroj záložní energie pro nemocnice, čističky, hostingová centra a další zařízení, kde se neobejdou bez elektrické energie. Nejoblíbenější jsou benzinové elektrocentrály. Každá elektrocentrála by měla být vybavena ochranou proti přetížení.

 

Benzínové elektrocentrály a generátory

 

Proč volit benzínový agregát?

Ze všech druhů generátorů je elektrocentrála benzínová nejběžnější. Správně jde vlastně o soustrojí – vlastního generátoru a spalovacího motoru, který generátor elektřiny pohání. Spalovací motor je potom buď naftový nebo právě benzínový. Podle typu motoru můžeme rozlišit naftový (dieselový) a benzínový agregát. Podle vlastností obou motorů můžeme obecně porovnat i oba typy elektrocentrály: zatímco benzínový agregát je tišší a obecně produkuje méně zplodin, diesel agregát je sice o něco hlučnější, zato podá silnější a vytrvalejší výkon.

Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu info@svartop.cz.