Benzínové elektrocentrály

  Nabízíme benzínové agregáty a elektrocentrály, které vám zajistí dostatečný přívod elektrické energie v kempu nbo na chalupě, kde není proud přiveden.

  Nejprodávanější

  Dnes Doporučujeme

  1 | 2 | 3»

  Benzínová elektrocentrála jako užitečný pomocník

  Jistě to znáte, jste v kempu, na chatě a potřebujete elektrickou energii. Ta je v nedohlednu. Problém řeší elektrocentrály, které slouží jako malé generátory elektrické energie. Používají se na stavbách, chalupách či festivalech. Elektrocentrála také slouží jako dobrý zdroj záložní energie pro nemocnice, čističky, hostingová centra a další zařízení, kde se neobejdou bez elektrické energie. Nejoblíbenější jsou benzinové elektrocentrály. Každá elektrocentrála by měla být vybavena ochranou proti přetížení.

   

  Benzínové elektrocentrály a generátory

   

  Proč volit benzínový agregát?

  Ze všech druhů generátorů je elektrocentrála benzínová nejběžnější. Správně jde vlastně o soustrojí – vlastního generátoru a spalovacího motoru, který generátor elektřiny pohání. Spalovací motor je potom buď naftový nebo právě benzínový. Podle typu motoru můžeme rozlišit naftový (dieselový) a benzínový agregát. Podle vlastností obou motorů můžeme obecně porovnat i oba typy elektrocentrály: zatímco benzínový agregát je tišší a obecně produkuje méně zplodin, diesel agregát je sice o něco hlučnější, zato podá silnější a vytrvalejší výkon.

  Rychlý kontakt

  Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
  Odeslaný text bude doručen na adresu info@svartop.cz.