• best prices

Odsávání pilin a prachu

Pořiďte si na pracoviště výkonné odsavače pilin a udržte si v dílně pořádek. Všude, kde pracuje pila na dřevo, hoblovka nebo dřevoobráběcí nástroje, vzniká množství pilin a prachu. Ušetřete si proto práci s jejich úklidem a nechte to na výkonném odsávači.

Zabruste také do oddělení » cirkulárkyhoblovky | pokosové pily | odsavačepily pásové | soustruhy a frézy

Nejprodávanější

Filtrovat dle
Zboží označené jako
Cenové rozpětí:

1

Odsavače pilin pomohou s úklidem

Všude tam, kde se pracuje se dřevem, se tvoří nepořádek, který je třeba neustále uklízet. Největší problém jsou dřevěné piliny - například pásová bruska produkuje velké množství jemných pilinek, které je z důvodů udržení čistoty pracoviště a dobrého ovzduší třeba odsávat. A nepořádek udělá i pokosová pila. K úklidu prachu jsou určené právě odsavače pilin a prachu.

Kotoučová, pásová nebo pokosová pila?

Kotoučová pila je klasická cirkulárka, kterou není třeba představovat. Vhodná je na řezání velkých desek a latí.

Pásová pila nemá takový výkon jako kotoučová, zato zvládne přesnější řezy – materiál je upevněný v držáku, takže nehrozí jeho posunutí.

A k čemu je pokosová pila? Pokosové pily umějí řez pod úhlem – to využijete třeba při řezání parket nebo když upravujete lišty k plovoucí podlaze. „Potah“ pak takovým pilám umožňuje přesně zvolit šířku řezu.

Nabízené odsavače pilin či prachu jsou vybaveny jedním, dvěma či více filtračními pytli. Stroje na odsávání doporučujeme vybírat dle obsahu a počtu filtrů.

Odsavač prachu RT-VE 550 A Einhell Red

Odsavač prachu RT-VE 550 A Einhell Red

Odsavač pilin a prachu je výkonné zařízení pro kutily i pro profesionální dílny. Má možnost rychlého připnutí nového prázdného vaku. Podvozek vám umožní snadnou přepravu po dílně nebo výrobní hale.

Vak odsavače pilin má kapacitu až 65 l a hadice zvládne odsávání na vzdálenost 2,5 metru. RT-VE 550 A Einhell Red tak snadno udrží vaše pracoviště čisté a bez prachu.

Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu info@svartop.cz.