Odsavač pilin

  Udržte si v dílně pořádek a pořiďte si výkonné odsavače pilin. Všude, kde pracuje pila na dřevo nebo dřevoobráběcí nástroje, vzniká množství pilin. Ušetřete si práci s jejich úklidem a nechte to odsávači.

  ↦ Podívejte se také na: kotoučové a okružní pily | pokosové pily | soustruhy a frézy

  Nejprodávanější

  Filtrovat dle
  Zboží označené jako
  Cenové rozpětí:

  1

  Odsavače pilin pomohou s úklidem

  Všude tam, kde se pracuje se dřevem, se tvoří nepořádek, který je třeba neustále uklízet. Největší problém jsou dřevěné piliny - například pásová bruska produkuje velké množství jemných pilinek, které je z důvodů udržení čistoty pracoviště a dobrého ovzduší třeba odsávat. A nepořádek udělá i pokosová pila. K úklidu prachu jsou určené právě odsavače pilin.

  Kotoučová, pásová nebo pokosová pila?

  Kotoučová pila je klasická cirkulárka, kterou není třeba představovat. Vhodná je na řezání velkých desek a latí.

  Pásová pila nemá takový výkon jako kotoučová, zato zvládne přesnější řezy – materiál je upevněný v držáku, takže nehrozí jeho posunutí.

  A k čemu je pokosová pila? Pokosové pily umějí řez pod úhlem – to využijete třeba při řezání parket nebo když upravujete lišty k plovoucí podlaze. „Potah“ pak takovým pilám umožňuje přesně zvolit šířku řezu.

  Nabízené odsavače pilin jsou vybaveny jedním, dvěma či více filtračními pytli. Dle obsahu a počtu filtrů doporučujeme vybírat odsavače pilin.

  Odsavač prachu RT-VE 550 A Einhell Red

  Odsavač prachu RT-VE 550 A Einhell Red

  Odsavač pilin a prachu je výkonné zařízení pro kutily i pro profesionální dílny. Má možnost rychlého připnutí nového prázdného vaku. Podvozek vám umožní snadnou přepravu po dílně nebo výrobní hale.

  Vak odsavače pilin má kapacitu až 65 l a hadice dosáhne na vzdálenost 2,5 metru. RT-VE 550 A Einhell Red tak snadno udrží vaše pracoviště čisté a bez prachu.

  Rychlý kontakt

  Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
  Odeslaný text bude doručen na adresu info@svartop.cz.