• best prices

Invertorové elektrocentrály

Invertorové elektrocentrály jsou navrženy tak, aby ideálně slaďovaly požadavky na kvalitu zdroje proudu, hmotnost, hlučnost, nízkou spotřebu i kompaktnost celého agregátu. Invertorové generátory elektřiny vás také spolehlivě zachrání v nouizové situaci při nečekaném výpadku přivedené elektrického proudu. V případě potřeby vám digitální invertorové elektrocentrály udrží v chodu počítače a i jiné citlivé eketronické přístroje.

Zajistěte si proud pomocí elektrocentrály » benzínové | dieselové | na plyn | invertorové

Nejprodávanější

Dnes Doporučujeme

Filtrovat dle
Zboží označené jako
Cenové rozpětí:
Výrobce

1

Invertorová elektrocentrála je bezpečný zdroj elektrické energie

Zjednodušeně řečeno, digitální invertorové elektrocentrály ční svým technologickým vybavením nad ostatními agregáty a generátory. Díky digitálnímu systému poskytují kvalitní a bezpečný zdroj elektrické energie. Umožňuje tak bezpečné napájení drahé a citlivé elektroniky a dalších přístrojů.

 

Digitální invertorové elektrocentrály

 

Invertorová elektrocentrála  má také malou hmotnost, díky kufříkovému provedení kompaktní a malé rozměry, nízkou spotřebu a tichý chod. Díky tomu invertorové elektrocentrály najdou uplatnění nejen v klasických místech potřeby (kempy, chaty), ale i tak odloučených a specifických místech a příležitostech, jako jsou jachty nebo vědecké či turistické výpravy do hor a podobně.

Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu info@svartop.cz.