• best prices

Pily pásové na dřevo

Prodáváme pásové pily na dřevo, se kterými dosáhnete přesného, čistého a rychlého řezání dřeva (ale i jiných měkčích materiálů). Nabízené pily zn. EINHELL, Holzstar nebo GÜDE uplatníte jak v dřevovýrobě, tak v kutilské dílně či u sebe doma na chalupě.

Zabruste také do oddělení » cirkulárkyhoblovky | pokosové pily | odsavače | pily pásové | soustruhy a frézy

Nejprodávanější

Dnes Doporučujeme

Filtrovat dle
Zboží označené jako
Cenové rozpětí:

1

Co jsou to pásové pily na dřevo?

Strojní pásové pily na dřevo si naleznou uplatnění, tam kde lidé pracují se dřevem. Nezáleží na tom, zda se jedná o začínajícího truhláře či profesionála obsluhující své zákazníky. Z našeho sortimentu si vybere každý.

Pily pásové na dřevo

obr: pásové pily na dřevo

A proč byste si měli vybrat pásové pily na dřevo? Zejména proto, že vynikají nízkou hmotností, rozměry a velkou výškou řezu. To je i důvod, proč je pásová pila na dřevo tak rozšířená - je schopna nahradit i velké stroje. Kromě základních funkcí na pásové pily nalezneme úhlový a vodící příložník či odsavač prachu.

Další druhy pil

Potřebujete přesně zkrátit dřevěný díl s čistým řezem? Nejlepší budou pokosové pily a to nejen na dřevo, ale i další materiály (lamina, plasty, parkety). Pro všechny kutily i specialisty jsou nezbytné hoblovky. Hoblovky s potahem jsou pak profi nástroje – kombinace hoblovky a protahovačky. V nabídce najdete samozřejmě i strojní pásové pily na kov,

Kotoučové pily – na dřevo, kolébkové nebo formátovací. Hodí se pro mobilní použití i pro práci na místě. Hodí se pro příčné i podélné řezyřezy dřeva z masivu, dřevotřísky i nábytkových desek nebo řezání plastů. A samozřejmě nesmíte zapomenout ani na odsavače pilin. V místech, kde dochází k opravdu velké spotřebě materiálu, vám významně urychlí úklid i práci.

Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu info@svartop.cz.