Pily pásové na dřevo

  Prodáváme pásové pily na dřevo, se kterými dosáhnete přesného a rychlého řezání dřeva (ale i jiných materiálů). Nabízené pily a obráběcí nástroje uplatníte jak v dřevovýrobě, tak v kutilské dílně či na chalupě.

  ↦ Podívejte se také na: hoblovky | pokosové pily | pásové pily na kov

  Nejprodávanější

  Dnes Doporučujeme

   • Pásová pila GBS 200 Profi
   • 1. Pásová pila GBS 200 Profi
    Pásová pila GBS 200 Profi je praktická pásová pila na dřevo s maximálním řezným výkonem ?, 80 mm / ?,190 mm, určená k příčnému/podél...
   • 3190 vč. DPH
   • Dostupnost: skladem
  Filtrovat dle
  Zboží označené jako
  Cenové rozpětí:

  1

  Co jsou to pásové pily na dřevo?

  Pásové pily na dřevo si naleznou uplatnění, tam kde lidé pracují se dřevem. Nezáleží na tom, zda se jedná o začínajícího truhláře či profesionála obsluhující své zákazníky. Z našeho sortimentu si vybere každý.

  Pily pásové na dřevo

  obr: pásové pily na dřevo

  A proč byste si měli vybrat pásové pily na dřevo? Zejména proto, že vynikají nízkou hmotností, rozměry a velkou výškou řezu. To je i důvod, proč je pásová pila na dřevo tak rozšířená - je schopna nahradit i velké stroje. Kromě základních funkcí na pásové pily nalezneme úhlový a vodící příložník či odsavač prachu.

  Další druhy pil

  Potřebujete přesně zkrátit dřevěný díl s čistým řezem? Nejlepší budou pokosové pily a to nejen na dřevo, ale i další materiály (lamina, plasty, parkety). Pro všechny kutily i specialisty jsou nezbytné hoblovky. Hoblovky s potahem jsou pak profi nástroje – kombinace hoblovky a protahovačky.

  Kotoučové pily – na dřevo, kolébkové nebo formátovací. Hodí se pro mobilní použití i pro práci na místě. Hodí se pro příčné i podélné řezyřezy dřeva z masivu, dřevotřísky i nábytkových desek nebo řezání plastů. A samozřejmě nesmíte zapomenout ani na odsavače pilin. V místech, kde dochází k opravdu velké spotřebě materiálu, vám významně urychlí úklid i práci.

  Rychlý kontakt

  Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
  Odeslaný text bude doručen na adresu info@svartop.cz.