Stolní kotoučové a okružní pily

  Nabízíme stolní kotoučové – okružní pily. Cirkulárky, jak se jim lidově říká, u nás koupíte v mobilním, tak stacionárním provedení. Profesionální pily na dřevo a další dřevoobráběcí nástroje u nás vybírejte od osvědčených značek Einhell, Holzstar, Güde, Sharks Nebo Zipper.

  ↦ Podívejte se také na: hoblovky | pokosové pily | soustruhy a frézy

  Filtrovat dle

  1 | 2 | 3»

  Stolní kotoučová pila je všestranná

  Stolní pila kotoučová (známá také jako okružní pila) je vhodná jak pro stacionární, tak pro mobilní použití. Rozšíření stolu se snadnou montáží poskytuje kotoučová pila velkou pracovní plochu. Dále je kotoučová stolní pila všestranně použitelná pro příčné i podélné řezy masivního dřeva, dřevotřísky, dřevěného obložení, nábytkových desek i pro řezání plastů.

  Stolní kotoučová pila na dřevo červené řady REDLINE EINHELL se vyznačuje vyšší úrovní know-how a proto kloubí mimořádný ergonomický desing s praktickou funčností, prvotřídním řemeslnictvím, vylepšeným výkonem pro nejnáročnější požadavky. 

  Stolní kotoučová pila modré řady BLUELINE jsou charakteristické maximální užitkovostí za vysoce výhodné ceny. Výkon a trvanlivost kotoučových slolních pil za skvělou nabízenou cenu uspokojí každého zákazníka.

  Kotoučová pila – cirkulárka je v mobilním provedení

  Kotoučová pila je nejlepší na přímé a podélné řezy v masivním dřevu, hliníkových materiálech, laminátů, plastů a obecně v deskových profilech. Silný elektromotor je u okružních pil zárukou stabilního výkonu, čistotu v dílně nebo na pracovišti garantuje odsávání.

  Kotoučové pily – cirkulárky

  Cirkulárka – okružní pila tak má nastavitelných úhel sklonu až 45°. Nechcete být s pilou fixováni na jedno místo? Ocelový rám u mobilních modelů zajistí jejich snadné přenášení.

  Na úhlové řezy je nejlepší pokosová pila

  Potřebujete přesně zkrátit dřevěný hranolek nebo špalek? Hodil by se vám nástroj na přesný přířez prken z tvrdého i měkčího dřeva, pomocník na úpravy trubek nebo lišt? Čisté a bezproblémové řezy zvládne pokosová pila, jejíž výhodou je nejen precizní řez a univerzálnost, ale také cena: nejlevnější model u nás koupíte už za 1 670 Kč. Pokosové pily jsou navíc velice lehké, takže se vám budou snadno přenášet.

   

  kotoučové pily na kov

  Rychlý kontakt

  Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
  Odeslaný text bude doručen na adresu info@svartop.cz.