• best prices

Kotoučové a okružní pily

Nabízíme stolní a přenosné kotoučové – okružní pily. Cirkulárky, jak se jim lidově říká, u nás koupíte v mobilním, tak stacionárním provedení. Profesionální pily na dřevo a další dřevoobráběcí nástroje u nás vybírejte od osvědčených značek Einhell, Holzstar, Güde, Sharks Nebo Zipper.

Zabruste také do oddělení » cirkulárkyhoblovky | pokosové pily | odsavače | pily pásové | soustruhy a frézy

Filtrovat dle

1 | 2 | 3»

Stolní a přenosné pily na dřevo

Pily, lidově zvané cirkulárky, najdete nejčastěji nejen v dílnách na zpracování dřeva, ale také všude, kde je potřeba pořezu. Je všestranné použitá a ve variantách přenosné / mobilní – stacionární je nedílnou součástí vybavení chalup a chat. Snadno zpracují masivní dřevo, dřevotřísku nebo plast.

do oddělení

Kolébkové pily

Pokud potřebujete zpracovat kulatiny, ideální na to bude přenosná kotoučová pila s kolébkou. Díky ní, je práce s cirkulárkou bezpečná – pomocí madla přikloníte dřevo na zpracování k roztočenému listu pily. Snadno tak nařežete kulatinu na menší díly, které pak dál rozštípete na špalíčky na otop.

do oddělení

Příslušenství k pilám

Náhradní listy k pilám a jejich ostřičky. Tedy vše, co potřebujete ke snazší práci se dřevem: Ostřičky pilových kotoučů mají nastavitelný úhel broušení (pro větší přesnost) a svým průhledným krytem vám poskytnou ochranu před jiskrami.

do oddělení

Formátovací pily

Pily, jejichž součástí je formátovací stůl, využijete na opakované přesné a rychlé zpracování desek, řezání latí, rámů nebo dřevotřísky. Není divu, že je nejčastěji najdete v nábytkářských a dřevozpracujících dílnách. Díky stolu pilu můžete umístit na vhodné místo v dílně.

do oddělení

Stolní kotoučová pila je všestranná

Stolní pila kotoučová (známá také jako okružní pila) je vhodná jak pro stacionární, tak pro mobilní / přenosné použití. Rozšíření stolu se snadnou montáží poskytuje kotoučová pila velkou pracovní plochu. Dále je kotoučová stolní pila všestranně použitelná pro příčné i podélné řezy masivního dřeva, dřevotřísky, dřevěného obložení, nábytkových desek i pro řezání plastů.

Stolní kotoučová pila na dřevo červené řady REDLINE EINHELL se vyznačuje vyšší úrovní know-how a proto kloubí mimořádný ergonomický desing s praktickou funčností, prvotřídním řemeslnictvím, vylepšeným výkonem pro nejnáročnější požadavky. 

Stolní kotoučová pila modré řady BLUELINE jsou charakteristické maximální užitkovostí za vysoce výhodné ceny. Výkon a trvanlivost kotoučových slolních pil za skvělou nabízenou cenu uspokojí každého zákazníka.

Kotoučová pila – cirkulárka je v mobilním provedení

Kotoučová pila je nejlepší na přímé a podélné řezy v masivním dřevu, hliníkových materiálech, laminátů, plastů a obecně v deskových profilech. Silný elektromotor je u okružních pil zárukou stabilního výkonu, čistotu v dílně nebo na pracovišti garantuje odsávání.

Kotoučové pily – cirkulárky

Přenosná cirkulárka – okružní pila tak má nastavitelných úhel sklonu až 45°. Nechcete být s pilou fixováni na jedno místo? Ocelový rám u mobilních modelů zajistí jejich snadné přenášení.

Na úhlové řezy je nejlepší pokosová pila

Potřebujete přesně zkrátit dřevěný hranolek nebo špalek? Hodil by se vám nástroj na přesný přířez prken z tvrdého i měkčího dřeva, pomocník na úpravy trubek nebo lišt? Čisté a bezproblémové řezy zvládne pokosová pila, jejíž výhodou je nejen precizní řez a univerzálnost, ale také cena: nejlevnější model u nás koupíte už za 1 670 Kč. Pokosové pily jsou navíc velice lehké, takže se vám budou snadno přenášet.

 

kotoučové pily na kov

Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu info@svartop.cz.