Svářecí poloautomaty MIG/MAG

  Nejprodávanější

  Dnes Doporučujeme

  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | | 15»

  Svářečka CO2

  Co2 svářečka - to jsou naše svářecí poloautomaty. Svářečka CO2 zavádí při svařování inertní plyn do místa sváru tak, aby se zabránilo oxidaci. Svářečky CO2 používají několik druhů plynů, podle toho jaký materiál se svařuje, běžně CO2 proto tedy svářečka CO2. Poloautomatická svářečka je vybavena podavačem svářecího drátu, který proměnlivou rychlostí dávkuje drát do nataveného sváru.

  Svářecí poloautomaty/MIG-MAG

  Nabízíme klasické svářecí poloautomaty KIT pro svařování v ochranné atmosféře MIG MAG - zvané také jako svářečky CO2. Svářecí poloautomaty jsou ideálním řešením pro svařování, mají širokou škálu uplatnění a výborné svařovací vlastnosti. Snadno se s nimi navíc manipuluje a jsou tak jako svařovací technika vhodným přístrojem i pro začínající svářeče s menšími zkušenostmi.

  Svářečka CO2- domácí i profesionální použití

  V našem internetovém obchodě naleznete, jak profesionální svářečky CO2 jako například OMI 256, tak levnější svářečky určené především pro domácí použití jako svářečka CO2 MIG 155/6 W. Oblíbeným strojem pro svařování v ochranné atmosféře svářečkou CO2 je také produkt výrobce Omicron OMI 205.

  MIG MAG svářečky

  Pod označením MIG a MAG si můžeme přestavit poloautomatické svařování kovů. Liší se v ochranné atmosféře, kde probíhá svařování (inertní plyn - MIG či aktivní plyn - MAG). Proč je svařování označováno za poloautomatické? Protože drátová elektroda je do místa svařování přiváděna automaticky na základě potřeby svářeče. Ten si zvolí start stisknutím tlačítka na hořáku, který ručně vede. Pokud by vše probíhalo za obsluhy robota, mohli bychom svařování označit za automatické.

  Za elektrodu se u MIG – MAG svářeček považuje přídavný materiál navinutý na cívce, který tvoří hořící obloukovou elektrodu. Svařování u MIG MAG probíhá za pomocí ochranného plynu zamezující přístupu vzduchu. Svářecí technika se tedy liší zejména použitím ochranného plynu. Pokud hledáte menší vybavení především pro dílny, jsou pro vás vhodné svářecí technika.

  Rychlý kontakt

  Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
  Odeslaný text bude doručen na adresu info@svartop.cz.