• best prices

Svářecí invertory TIG HF

V sekci Svářecí invertory MMA/TIG-HF naleznete výrobky značek Kitin, Pegas a TIG. Dále si můžete prohlédnout svářečky ostatních typů. Veškerá svařovací technika je zde. Nezapomeňte si svářečskou výbavu doplnit o samostmívací kukly spolehlivě chránící při práci oči.

Zařiďte si dílnu i v oddělení » invertory MMA/TIG | MIG/MAG, MMA, TIG | TIG HFMMA/TIG-AC/DC

Nejprodávanější

Dnes Doporučujeme

1 | 2 | 3 | 4 | 5»

Metoda TIG HF

Ve sváření často používaná mezinárodní zkratka TIG pochází z angličtiny. V překladu znamená Tungsten Inert Gas. Označuje tedy svaření elektrickým obloukem pomocí netavící se, proto vysoce odolné wolframové elektrody (Tungsten je anglicky wolfram), v ochranné atmosféře netečného – inertního (Inert) plynu (Gas).

HF pak označuje bezdotykové zapalování oblouku: při bezdotykovém zapalováním TIG oblouku se wolframová elektroda základního materiálu nedotkne. Přesto dojde k zapálení oblouku – pomocí elektrického výboje generovaného zdrojem vysokého napětí o vysoké frekvenci (High Frequency – HF).

GAMA 1500L HF

GAMA 1500L HF je populární profi svářečka invertor. Je vybavený funkcemi MMA / DC TIG. Metoda MMA (obalená elektroda), TIG s bezdotykovým HF startem (tedy sváření v ochranné atmosféře netavící se wolframovou elektrodou). Pro své univerzální vlastnosti má invertor široké spektrum využití: kovovýroba, zámečnictví, kovářství, stavebnictví, údržba i pro kutilské domácí dílny.

Invertor GAMA 1500L HF u nás koupíte ve více setech: s kabely, s kabely a hořákem, kabely a kuklou a dalšími výhodnými kombinacemi.

GAMA 1900L HF

O něco dražší, ale výkonnější model od OMICRONu. Neméně oblíbená GAMA 1900L HF je další profesionální svářecí invertor vybavený funkcemi MMA / DC TIG, metodou MMA (obalená elektroda) a TIG s bezdotykovým HF startem. Cílem pořízení si takového stroje je kovovýroba, strojní a ocelářský průmysl, specializované dílny, ale i výbava domácích kutilů.

I tuto svářečku invertor u nás pořídíte se svářečským příslušenstvím ve výhodných setech.

Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu info@svartop.cz.