• best prices

Křovinořezy

Nejprodávanější

Filtrovat dle
Zboží označené jako
Cenové rozpětí:

1

Křovinořez zastane práci elektrické sekačky

Benzinové křovinořezy jsou na zahradě užitečným pomocníkem, který za vás zastane spoustu práce. Pořiďte si takový a uvidíte, že sekání nebo vyžínání vysoké trávy už nebude takovým problémem.

Křovinořez se hodí i do neudržovaných zahrad s bujným porostem a uplatníte ho i dostřihování okrajů trávníků.  Že vám na to stačí elektrická sekačka? A co svahy a příkopy kolem cest? Křovinořez se dostane i tam – jsou užitečné i do strmých a těžko přístupných míst. Prostě všude, kam se se sekačkou jen tak nedostanete.

Vybíráte křovinořez? V závislosti na hmotnosti a výkonu volete elektrický nebo benzínový křovinořez. Výhodou je antivibračním systém a pevný popruh, přeci jen přístroj nesete zčásti i v rukách.

Křovinořez benzínový

Těžší, hlučnější, výkonnější. Podobně jako u jiné zahradní techniky platí i zde, že benzínový motor má větší výkon. Benzínový křovinořez tedy odvede více práce. Na druhou stranu je ale křovinořez kvůli benzínovému motoru těžší a hlučnější. Ne každému také musejí vonět benzínové spaliny. Ale vše něco stojí. Benzínový motor vám dá nezávislost na přívodu elektrického proudu, kdy můžete pracovat i ve vzdáleném koutu zahrad bez starosti, že si přeseknete elektrickou šňůru.

Křovinořez elektrický

Platí pro něj opak vlastností benzínového konkurenta: elektrický motor je tišší (nerušíte sousedy ani třeba své domácí zvířectvo). Je také lehčí, takže se vám s takovým elektrickým křovinořezem bude lépe pracovat ve svahu. Na druhou stranu má elektrický křovinořez o něco nižší výkon a je závislý na přívodu proudu.

Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu info@svartop.cz.