• best prices

Protahovačky na dřevo

Prodáváme hoblovky s protahem ke komplexnímu opracování plochých či hranolových profilů z masivního dřeva v prostředí domácích i specializovaných dílen na dřevěný nábytek z masivu. Vyberte si dřevoobráběcí stroje a pily a top značek Einhell nebo Güde.

Zabruste také do oddělení » cirkulárkyhoblovky | pokosové pily | odsavače | pily pásové | soustruhy a frézy

Nejprodávanější

Dnes Doporučujeme

Filtrovat dle
Zboží označené jako
Cenové rozpětí:

1

Hoblovka s protahem pro kutily i specialisty

Hoblovka s protahem slouží ke komplexnímu opracování plochých či hranolových profilů z masivního dřeva v prostředí domácích i specializovaných dílen. Vyberte si i vy stolní hoblovku s polotahem od specialisty na profi i hobby nářadí. Jedná se o stroj, který je kombinací dvou - hoblovačky a protahovačky.

Hoblovačky a protahovačky = 2 v 1

Většina pil s protahovačkou je navíc vybavena vestavěným odsávačem. Tyto stolní pily na dřevo jsou vhodné jak pro domácí kutily, v tom případě doporučujeme jednodušší protahovačky typu GADH 204, naopak pro profi použití je určená spíše hoblovka s protahem GADH 254 právě s výše zmíněným odsávačem.

Úhlové řezy nejlépe zvládne pokosová pila 

Potřebujete doma v dílně přesně zkrátit hranolek nebo dřevěný špalek? Hodil by se vám občas nástroj na přesný přířez prken. A nezáleží, zda jsou z tvrdého i měkčího dřeva, pomocník na úpravy trubek nebo lišt? Podobně čisté, přesné a bezproblémové řezy snadno zvládne pokosová pila. Výhodou pokosové pily je precizní řez a univerzálnost. A také cena: nejlevnější model pily u nás koupíte už od 1 670 Kč. Pokosové pily jsou z lehkých slitin, takže jsou samy velice lehké. Proto se vám budou snadno přenášet.

Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu info@svartop.cz.