Hoblovky s protahem

  Prodáváme hoblovky s protahem ke komplexnímu opracování plochých či hranolových profilů z masivního dřeva v prostředí domácích i specializovaných dílen na dřevěný nábytek z masivu. Vyberte si dřevoobráběcí stroje a pily a top značek Einhell nebo Güde.

  ↦ Podívejte se také na: odsavače pilin | pokosové pily | soustruhy a frézy

  Nejprodávanější

  Dnes Doporučujeme

  Filtrovat dle
  Zboží označené jako
  Cenové rozpětí:

  1

  Hoblovka s protahem pro kutily i specialisty

  Hoblovka s protahem slouží ke komplexnímu opracování plochých či hranolových profilů z masivního dřeva v prostředí domácích i specializovaných dílen. Vyberte si i vy hoblovku s polotahem od specialisty na profi i hobby nářadí. Jedná se o stroj, který je kombinací dvou - hoblovky a protahovačky.

  Hoblovky a protahovačky = 2 v 1

  Většina přístrojů je navíc vybavena vestavěným odsávačem. Tyto pily na dřevo jsou vhodné jak pro domácí kutily, v tom případě doporučujeme jednodušší stroje typu GADH 204, naopak pro profi použití je určená spíše hoblovka s protahem GADH 254 právě s výše zmíněným odsávačem.

  Úhlové řezy nejlépe zvládne pokosová pila 

  Potřebujete doma v dílně přesně zkrátit hranolek nebo dřevěný špalek? Hodil by se vám občas nástroj na přesný přířez prken. A nezáleží, zda jsou z tvrdého i měkčího dřeva, pomocník na úpravy trubek nebo lišt? Podobně čisté, přesné a bezproblémové řezy snadno zvládne pokosová pila. Výhodou pokosové pily je precizní řez a univerzálnost. A také cena: nejlevnější model pily u nás koupíte už od 1 670 Kč. Pokosové pily jsou z lehkých slitin, takže jsou samy velice lehké. Proto se vám budou snadno přenášet.

  Rychlý kontakt

  Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
  Odeslaný text bude doručen na adresu info@svartop.cz.