• best prices

Zahradní technika

Nabízíme výkonné a spolehlivou zahradní techniku. Pořiďte si u nás za dobrou cenu větší i menší zahradní stroje: sekačky, křovinořezy nebo štípače na dřevo. Máte velkou zahradu? Zahradní grily, party stany a skákací hrady vám léto a víkendy zpříjemní.

Zařiďte si chalupu i v oddělení > svařovací technikadřevoobráběcí stroje | elektrocentrály | kompresory

Filtrovat dle

1 | 2 | 3 | 4 | 5»

Zahradní technika na celou sezónu

Pořiďte si u nás výkonnou značkovou zahradní techniku. Vybrané modely najdete v akci a s dopravou zdarma. Nečekejte, až vás překvapí sezóna, a mějte veškerou zahradní techniku včas pořízenou. Na jaro si připravte pilu a křovinořezy na prořezání starých suchých a stínících větví, co už málo nesou. Zpracování zahradního odpadu si usnadněte pomocí výkonné drtičky odřezaných větví.

Zahradní technika vám šetří čas

Česko, to je krajina upravených trávníků. Nenechte se sousedy zahanbit a udržujte pomocí motorové sekačky i vy svůj trávník pěkně zastřižený. Vertikulátory a provzdušňovače vám nakypří půdu, takže se trávník o to lépe zazelená. Specializovaná zahradní technika vám pomůže na podzim i s úklidem spadeného listí. V zimě vám fréza uvolní příjezd od domu na hlavní silnici. Prostě zahradní technika vám uvolní spoustu času. Co s ním?

Grilovaní – party na vaší zahradě

Od jara do podzimu grilovaní, se kterým vám pomohou značkové zahradní grily, děti ocení houpačky a skákací hrady. Před přeháňkou vás ochrání altány a party stany. A co stolky a židle? Zahradní nábytek před každým deštěm schovávat nemusíte, ten nějaké té kapce odolá.

A máte už zahradní domek?

Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu info@svartop.cz.