• best prices

Nejlepší svářecí kukly na trhu

Proč se používá svářecí kukla? Samozřejmě kvůli ochraně zdraví. Ale to není vše. Vystavovat oči důsledkům sváření (žár, intenzivní světlo) by nenapadlo asi nikoho. Zrak máme jen jeden.
 

Ale málokdo si uvědomí, že používání svářečské kukly nám umožní i lepší kvalitu sváru: přeci jen lépe vidíme na místo, které chceme svařit – díky automatickému ztmavení nebrání nám prudké světlo od hořáku a díky kukle se můžete k místu sváru blíže sehnout. Takže bez kukly u svářečky ani ránu. Podle čeho ji ale vybrat?

 

Svářecí kuklu vybírejte podle:

  • rozsah zatemnění (čím vyšší stupeň, tím je sklo tmavší),
  • velikosti průzoru – větší průzor pro vás znamená větší rozhled,
  • způsob upevnění zorníku – s odklápěcím mechanizmem umožní další práce bez nutnosti si svářecí kuklu sundávat.

 

Nejprodávanější kukly:  TURBO Silver - Procolor 5-13 DINNejprodávanější: Svářecí kukla samostmívací TURBO Silver - Procolor 5-13 DIN

Přilba je ideální pro všechny amatérské a profesionální svářeče a je určena pro určená pro většinu svařovacích prací, včetně metod MMA, MIG / MAG, TIG, TIG. Na trhu je v různých barvách, takže si vyberete tu svou. Přilba je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů, dokonale vás tak chrání před škodlivými následky svařování – před jiskrami, rozstřikem. Díky velkému zornému poli budete mít skvělý výhled a je vybavena svařovacím filtrem se schopností měnit úroveň zatmění.

» detail

 

Nejprodávanější kukly: Speedglas 100V

Zlatá střední cesta: Samostmívací kukla Speedglas 100V

Kvalitní a cenově dostupná svářečská kukla Speedglas 100 naplňuje všechny schválené předpisy na ochranu zraku. Cenově (a samozřejmě i parametry) je stále vhodná pro příležitostné svářeče. Zorné pole má 93 x 44 mm. A je vhodná pro většinu svářečských aplikací (MMA, MIG/MAG, TIG od 20A). Výdrž baterie je až 1 500 hodin.

» detail

 

Nejprodávanější kukly: Speedglas 9100X FX

Zástupce poslední generace: Samozatmívací kukla Speedglas 9100X FX

Kukla patří svými parametry a vybavením mezi nejmodernější generace svařovacích masek, které nahrazují starší modely. Má sedm variabilních stupňů zatemnění: 5, 8 a 9-13 a uzamknutelná pozice v každém stupni zatemnění. Můžete si nastavit vlastní citlivost; čas přepnutí (světlá na tmavá) je při 23° C 0,1ms. Velikost průzoru má tato kukla 107 x 54 mm. Práci usnadní i postranní průzory pro periferní vidění a výdechové ventilky.

» detail

 

» další kukly

Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu info@svartop.cz.