• best prices

Nejprodávanější pokosové pily

Na trhu najdete pily mnoha značek. Někdo volí podle výrobce, jiný dá na cenu, kterou si může podle peněženky dovolit, další věří doporučení prodejce.

Tady je stupínek vítězů – pokosové pily, které jsou nejprodávanější.

Co to je pokosová pila?

Je to pila, která díky náklopné hlavě umí podobně jako pila kapovací krátké nebo i delší úhlové řezy. A vlastně ani moc nezáleží, zda zkracujete dřevo, hliník nebo plast či jiný matriál. Řezy jsou přesné a bez zbytečných otřepů. Zvláštní kapitolou jsou pokosové pily s potahem (pojezdem). Díky pojezdu tyto pily zvládnou i materiál o větší šířce – malé pily zvládnou jenom něco, ale na nejběžnější použití (zkracování hranolků nebo dílů plovoucích podlah samozřejmě stačí).

 

Teoreticky jsme tedy vybaveni potřebnými znalostmi, tak pojďme na vítěze.

 

Nejprodávanější pokosové pily: TH-MS 2513 L Einhell Classic

3. místo: Pila pokosová TH-MS 2513 L Einhell Classic 

Německá (bavorácká) klasika a kvalita za dobrý peníz. Pokosová pila má skvělé zpracování i výkon. Za své peníze dostanete to, co v dílně nebo menším profi provozu potřebujete.

Práce s pilou je intuitivní a jednoduchá, při dodržení základních pravidel práce vám s pilou nehrozí žádné nebezpečí. Přesný řez vám umožní laser, který dostanete jako součást balení. Řez je snadný, rychlý a čistá i díky kototouči se zuby z karbidu.

> Pokosová pila TH-MS 2513 L

 

Nejprodávanější pokosové pily: Radiální pokosová pila GRK 210/300

2. místo: Radiální pokosová pila GRK 210/300

Hned stříbro bere pokosová pila s pojezdem. A další „Němkyně“. U sousedů prostě strojírenství umění. Takže pila s potahem (maximální prořez 310 mm). Umí dvojité řezy i do tvrdších materiálů.

Využijete j jak v domácí dílně, tak v menší výrobě nebo na stavbě. Pila má pevnou, robustní konstrukci, Dobře se s ní manipuluje, takže se s ní i snadno a přesně řeže. Díky transportní pojistce ji můžete bezpečně přepravovat.

> Pokosová pila GRK 210/300

 

Nejprodávanější pokosové pily: Pila pokosová TH-SM 2131 Dual Einhell Home

1. místo: Pila pokosová TH-SM 2131 Dual Einhell Home

Zlatou medaili si na řezací hlavu pověsí pila, která, jak název napovídá, uspěje zejména v domácím provozu. Nesrovnávejte tedy s nářadím, které potřebují profi řemeslníci. Ale v domácí dílničce odvede spoustu práce.

Pokosová pila řeže čistě (má jemný pilový kotouč), díky robustní převodovce snadno (i v závěru bez vůle) a přesně, čemuž pomáhá i laser (nepotřebuje baterky). Jak se říká: „Za ty peníze nádhera.“

Video: TH-SM 2131

 

> Pokosová pila TH-SM 2131

 

Pokosové pily

Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu info@svartop.cz.