• best prices

Trafosvářečky

Transformátorová svářečka pracuje pomocí střídavého proudu. Proti invertoru, který si často klidně „hodíte“ přes rameno jsou trafosvářečky poměrně těžké. Protože pracují na principu využívaném desítky let, nemají uvnitř žádnou elektroniku. To je důvod, proč jim mnozí dávají přednost – klasický transformátor je méně náchylný na problémy než citlivější elektronika. Proto bude trafosvářečka pravděpodobně spolehlivější. A často taky levnější.

Zařiďte si dílnu i v oddělení > invertory MMA/TIGtrafosvářečky | MMA/TIG-AC/DCmultifunkční svařecí poloatomaty

Transformátorové svářečky znáte jako trafosvářečky

Trafosvářečky nebo také transformátorové svářečky by každý správný kutil měl zařadit mezi povinné vybavení domácí dílny. V naší široké nabídce naleznete trafosvářečky pro kultily i profesionály. Pro ně nabízíme i dražší produkty vybavené usměrňovačem. Některé trafosvářečky umožňují plynulou regulací svařovacího proudu s kvalitním ventilátorem zajištující dostatečné chlazení. Dále jsou trafo svářečky vybaveny pojistkou proti přehřátí či přetížení. Na výběr máte z různých fází napětí – můžete napájet jednofázově – na klasických 230 V, ale také třífázově na 400 V.

Rozdíl: trafosvářečky X invertory

Invertory umožňují přerušení proudu, jsou lehké a snadno přenosné. Při použití je však třeba dobře očištěný svařovaný materiál. Trafosvářečky mají naopak výrazně vyšší životnost, což je jejich hlavní přednost. 

Trafosvářečky vým dodáme s příslušenstvím i bez něj.

Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu info@svartop.cz.