• best prices

MASTER

Společnost

Světové rozšíření firmy a roky zkušeností z nás vytváří lídra na trhu v oblasti mobilních zařízení pro vzduchotechniku. Hlavním elementem vývoje společnosti je vývoj nových produktů a technické inovace, stejně tak, jako udržení si stávající pozice lídra trhu a expanze na nové, dosud neobjevené trhy.

Skupina Master Climate Solutions je světovým lídrem v produkci mobilních zařízení pro: vytápění, odvlhčování a ventilaci.
 
Master
Značka Master je již přes 50 let číslem jedna ve světě profesionálních mobilních topidel.
 
MCS
Trh USA a Kanady si díky specifickým požadavkům vysloužil specializovanou značku MCS. MCS znamená: “vyrobeno pro Ameriku”.
 
Remington
Produkty značky Remington vyhovují potřebám začínajících uživatelů ve světě topidel.


Master a Remington jsou ochranné známky registrované firmou MCS v nejvýznamnějších zemích po celém světě, kromě USA a Kanady.
 

MCS Italy

MCS Italy, nacházející se v Pastrengu, poblíž Verony, je podstatným jádrem celé skupiny, zajišťuje technickou a výrobní stránku. Její součástí jsou dva závody a síť dodavatelů, kteří jsou na MCS silně napojeni.
 
Tým zkušených inženýrů pracuje naplno na návrhu a vývoji nových produktů. MCS Italy navrhuje a vyrábí mobilní topidla, s maximální spolehlivostí a vysokými bezpečnostními standardy dle aktuálních přísných Evropských norem a Certifikačních podmínek nejprestižnějších Kontrol Kvality a Homologních Institutů, jako jsou např. TUV a DVGW.  

Můžeme zde nalézt několik výrobních linek, z nichž každá se specializuje na konkrétní výrobní řadu. Díky tomuto je možné dosáhnout nejvyšší kvality, protože jak zaměstnanci, tak i zařízení je pro výrobu specializováno. Jsou zde umístěny montážní linky pro plynová topidla a topidla s přímým a nepřímým spalováním.

Všechny produkty jsou baleny a skladovány ve velkoskladu, který zásobuje jižní Evropu a zámořské zákazníky.
 

MCS Central Europe

MCS Central Europe je jak výrobním zařízením, tak logistickým centrem v Gadki, poblíž Poznaně v Polsku.
 
Nachází se zde montážní linka pro elektrická topidla na vysoké úrovni, výborná jak výkonem, tak spolehlivostí. Jiná montážní linka produkuje univerzální naftová topidla, která jsou dobrou volbou z hlediska ekologie, protože spalují bio naftu nebo vyjeté oleje. Topidla typu BV fungující na principu nepřímého spalování jsou tu montována taktéž.

MCS Central Europe je mimo jiné hlavním skladem pro náhradní díly v Evropě. Náhradní díly jsou okamžitě rozesílány po celém světě, aby byly co nejlépe využity v záručním servisu pro zákazníky po celém kontinentu.
 

Díky dobré lokalitě byla pobočka MCS Central Europe vybrána jako velkosklad finálních produktů, sloužící jako logistická osa pro severní a východní Evropu.  
Filtrovat dle
Zboží označené jako
Cenové rozpětí:

1 | 2»

Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu info@svartop.cz.