Benzínové motorové pily

  Prodáváme benzínové motorové pily, mezi kterými najdete kutilské i profesionální nářadí. Ale i zástupce střední třídy si poradí s mnoha kubíky poraženého dřeva. Při výběru správné benzínové řetězové pily dbejte na bezpečnostní prvky.

  Nejprodávanější

  Filtrovat dle
  Zboží označené jako
  Cenové rozpětí:

  1

  Benzínové motorové pily šetří čas

  Benzínové motorové pily vám usnadní práci na zahradě, v lese a dalších místech, kde naleznou motorové pily uplatnění.. Nabízíme různé druhy motorových pil. Od motorových pil pro kutily, přes poloprofesionální motorové pily, až po profesionální motorové pily.

  benzínová řetězová pila

  Zcela jistě motorové pily oceníte pří výletu do lesa, kde motorové pily efektivně nahrazují klasické pily. Nařezání stromu na klády během pár minut vám ušetří čas. Obecně můžeme říct, že benzínové modely mají mnohem větší výkon než elektrické řetězové pily.

  Benzínové motorové pily startují za pár sekund

  Motorová pila je nepostradatelným pomocníkem i pro zahrádkáře. Pokud potřebujete prořezat větve stromů, zcela jistě se vám budou motorové pily hodit. Ergonomicky tvarovatelné rukojeti a anti-vibrační systém zaručují dlouhodobou a bezproblémovou práci. Pro startování jsou moderní benzínové pily vybaveny elektrickým startérem, který vám motorovou pilu umožní nastartovat během pár vteřin.

  Rychlý kontakt

  Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
  Odeslaný text bude doručen na adresu info@svartop.cz.