Elektrické motorové pily

  Nabízíme kompaktní elektrické řetězové pily určená pro nachystání drobného palivového dřeva, na sezónní práce v zahradě i profi stroje.

  Nejprodávanější

  Filtrovat dle
  Zboží označené jako
  Cenové rozpětí:

  1

  Prodáváme lehké a snadno ovladatelné elektrické motorové pily. Nechybí kategorie pil pro hobby nadšence, určená pro přípravu drobného palivového dřeva. Levnější pily se budou hodit i na méně náročné práce v zahradě (odvětvování, kácení stromků). Využijete je i na drobnější tesařské práce.

  Elektrické řetězové pily pro práci na zahradě

  Hledáte kompaktní elektrické řetězové pily, určená pro přípravu drobného palivového dřeva? Vyberte si u nás spolehlivé pily na sezónní práce v zahradě (odvětvování, kácení stromků a keřů) nebo dokonce na menší tesařské a stavební práce na chatě, chalupě či rodinném domku. Elektrické nejsou tak výkonné jako benzínové pily, ale svou práci zastanou. Jednoduché a bezpečné ovládání je zjištěno štíhlým a vyváženým korpusem pily z tvrzeného plastu a ergonomickou rukojetí.

  Výhody moderních pil?

  • Systém pro snadnou výměnu a napínání řetězu bez použití nářadí,
  • automatické mazání řetězu,
  • účinná řetězová brzda.

  Elektrické modely jsou závislé na přívodu proudu, zato mají mnohem větší výdrž než akumulátorové pily.

  Hodila by se vám pila na prořezání starých větví? Vyberte si v kategorii vyvětvovací pila a ušetřete si spoustu práce. Pro další 

  Rychlý kontakt

  Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
  Odeslaný text bude doručen na adresu info@svartop.cz.