• best prices

Brusky a ostřičky na řetězové pily

Prodáváme příslušenství k pilám, brusky a ostřičky na řetězové pily a náhradní řetězy. Profesionální kvalita a osvědčené světové TOP značky s rychlo napínáním (rychlo aretací) řetězu pily. Nabrousíte všechny řetězy. Vybavte si u nás svou dílnu. 

Řízněte také to nabídky řetězových motorových pil » benzínové » elektrické » akumulátorové pily » brusky a ostřičky

Nejprodávanější

Filtrovat dle
Zboží označené jako
Cenové rozpětí:

1

Bruska na řetězové pily GÜDE 2300 A

Prodáváme robustní brusku pilových řetězů GÜDE 2300 A. ostřička má hliníkovou konstrukcí a optimální geometrií ostření. Bruska je určená k přesnému broušení/ostření všech běžně používaných typů řetězů elektrických i motorových pil.

Brusky a ostřičky

Ostřičku pro řetězové pily GÜDE 2300 A proto využijete v podmínkách servisů, dílen i specializovaných prodejen. Oboustranné ostření všech článků pilového řetězu je u GÜDE 2300 A snadné díky výklopné brusné hlavě, spolehlivé fixaci řetězu, nastavitelného úhlu broušení a otočnému upínacímu stolku nebo vestavěná lampička k osvětlení ostřené plochy.

 

Ostřička na pilové řetězy Sharks CSS235-01

Naopak moderní ostřička řetězových pil Sharks CSS235-01 je vybavena indikátorem a regulací úhlu, držákem řetězu a dorazem řetězu K tomu ochranným krytem z průhledného PVC, osvětlením v pracovní oblasti nebo možností spolehlivého upevnění k pracovnímu stolu. Tělo má bruska z odolného hliníku a dodáme ji vám i s brusným kotoučem.

Bruska na řetěz motorové pily P 2501 S Profi

Další populární bruska pilových řetězů. Využijete ji pro k přesnému broušení a ostření všech běžně používaných typů řetězů. Bruska je vybavena rychlo napínáním (rychlo aretací) řetězu pily – ovládáným na madle přes páčku s bovdenem až k upnutí řetězu.

Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu info@svartop.cz.